Panel Tool

Store View and Color

Layout

Menu

روش های پرداخت

۱پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

مشتریان گرامی میتوانند با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و در اختیار داشتن موارد زیر از طریق درگاه بانک ملت موجود در سایت اقدام به پرداخت هزینه سفارش نمایند.

 

۱- شماره کارت 

این شماره که از ۱۶ رقم عدد تشکیل شده است برروی تمام کارت های بانکی وجود دارد.

۲- رمز دوم کارت

رمز دوم کارت همان رمز خرید اینترنتی می باشد. جهت فعال کردن این رمز باید به دستگاه های خودپرداز بانک صادر کننده کارت یا یکی از شعب آن مراجعه نموده و وارد بخش عملیات رمز شوید. در این مرحله گزینه رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی را انتخاب نمایید سپس رمز خود را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)  با رمزی که شما برای استفاده از دستگاه های خود پرداز وارد می کنید فرق دارد.

۳- کد CVV2

این کد که برای پرداختهای راه دور از جمله پرداخت اینترنتی کاربرد دارد. شامل ۳ یا ۴ رقم عدد می باشد که بصورت مجزا رو یا پشت کارت نوشته می شود.

۴- تاریخ انقضاء کارت

تاریخ انقضاء کارت روی تمام کارت های بانکی وجود دارد.

 

۲ - پرداخت کارت به کارت

برای آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را از طریق کارت به کارت یا واریز به حساب انجام دهند.

بانک ملت به نام  سمانه عبدی

شماره حساب:   ۵۵۶۹۴۳۳۷۳۲

شماره کارت:   ۹۰۴۹-۵۱۰۲-۳۳۷۸-۶۱۰۴

 

۳ - پرداخت نقدی در محل

فروشگاه اینترنتی رویابان برای راحتی شما مشتریان گرامی امکان پرداخت نقدی هزینه سفارشات را فراهم آورده است. در صورتی که مبالغ سفارش کمتر از ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال و آدرس تحویل سفارش شهر تهران باشد، مشتری می‌تواند مبلغ فاکتور را در محل و بصورت نقدی پرداخت نماید. برای هماهنگی پرداخت در محل، به صورت تلفنی با همکاران ما تماس حاصل نمایید.