Panel Tool

Store View and Color

Layout

Menu

 

فروشگاه اینترنتی رویابان  بهترین مقصد برای نقد و بررسی و خرید اینترنتی لوازم خانگی و تجهیزات آشپزخانه در ایران می باشد.

رویابان با هدف ارائه لوازم خانگی و تجهیزات آشپزخانه مورد نیاز هموطنان عزیز با قیمت مناسب دایر گردیده است و با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. انواع هود آشپزخانه، اجاق گاز رومیزی، فر توکار، سینک ظرفشویی استیل و شیشه ای و شیر آلات از تولیدکنندگان معتبری چون اخوان، استیل البرز، بیمکث، کن، فرانتا، فرامکو، ایلیا استیل و گرانا در این فروشگاه عرضه میگردد.

علاوه بر تجهیزات آشپزخانه، سایز لوازم خانگی مانند میز تلویزیون و میز تحریر و میز کامپیوتر همچنین  فرش های سه بعدی و فانتزی ساوین دررویابان عرضه میگردد.

ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های رویابان محسوب می‌شود. رویابان با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

مدیر مسئول: سمانه عبدی